" />
blog-kategori

MUTFAK DEKORASYONU

06 Ocak 2022
MUTFAK DEKORASYONU

Mutfağınızdaki atmosferi yenilemek için mutlaka radikal değişiklikler yapmanız gerekmiyor. Küçük dokunuşlarla da dilediğiniz her türlü atmosferi mutfağınıza kazandırabilirsiniz. Sadece masa ve sandalye değişimi yapmanı bile ortaya muazzam bir atmosfer çıkmasını sağlayabilir. Mutfak masa setleri onlarca farklı model seçeneği sunabiliyor ve böylelikle her türlü dekorasyona uygun bir masa ve sandalye takımını bulmak çok kolay oluyor.

YEMEK ODASI VE KOLTUK TAKIMI UYUMU

06 Ocak 2022
YEMEK ODASI VE KOLTUK TAKIMI UYUMU

Eviniz için yeni mobilyalar satın alırken özellikle yemek odası ile koltuk takımları arasında şık bir uyum yakalamanız gerekir. Çünkü evlerde en çok göz önünde olan mobilyaların başında koltuk takımlarıyla yemek masası geliyor.

Küçük bir uyum yakalamak için bazı detaylara dikkat etmeniz yeterli olacak. Bu detaylar arasında en önemli olanı renk uyumudur. Elbette yaşam alanlarınızda dilediğiniz herhangi bir rengin hakim olmasını sağlayabilirsiniz. Önemli olan yemek odası ve koltuk takımının renklerin birbirine olan ahengi!

2022 YILININ EN TREND MOBİLYA RENKLERİ

06 Ocak 2022
2022 YILININ EN TREND MOBİLYA RENKLERİ

2022 yılının beraberinde getirdiği değişim sadece mobilya modellerini kapsamıyor. Aynı zamanda mobilya renkleri de trendlere uyum sağladı. Eğer 2022 yılında bizi nasıl evlerin karşılayacağını merak ediyorsanız terapi kavramına odaklanın. Çünkü yeni trendler kapsamında evlerde artık rahatlatan, dinlendiren renkler tercih ediliyor. Bir anlamda terapi yapan evlerde yaşamaya hazır olun da diyebiliriz.

GENÇ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ

06 Ocak 2022
GENÇ ODASI DEKORASYON ÖNERİLERİ

Evinizin tüm odaları gibi genç odası için de şık bir dekorasyon stili tercih edebilir ve kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ancak dekorasyon noktasında gençlere de danışmakta fayda var. Sadece anne ve babanın kararı ile uygulanan dekorasyon stilleri gençlerden tam not alamayabiliyor. Peki, modern ve şık bir genç odası ortamı yaratmak için neler yapmalı, nelere dikkat etmeli?

KOLTUK TAKIMI KUMAŞI NASIL OLMALI?

06 Ocak 2022
KOLTUK TAKIMI KUMAŞI NASIL OLMALI?

Her evde en çok kullanılan mobilyaların başında koltuk takımları geliyor. Dolayısıyla özellikle koltuk takımlarının dayanıklı bir yapıya sahip olması gerekir. Koltuk takımlarında en kolay yıkanan bölüm kumaş kaplamalardır. Şayet dayanıklı ve kullanışlı bir kumaşla kaplanmış olan koltuk takımlarında tercih ederseniz çok daha uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu noktada akıllara gelen soru hangi kumaşların daha dayanıklı ve kullanışlı olduğudur.

YATAK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

06 Ocak 2022
YATAK ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Her sabah sağlıklı ve zinde uyanmak için öncelikli olarak doğru yatak modelini tercih etmeniz gerektiğini belirtelim. Kaliteye en çok önem vermeniz gereken eşyaların başında yataklar geliyor. Çünkü kalitesiz ve doğru tasarlanmamış bir yatak zamanla çeşitli sağlık sorunları yaşamanıza sebebiyet verebilir. Aynı zamanda geceleri uyurken vücudunuzun tam olarak dinlenmesini engelleyebilir ve dolayısıyla sabahları da dinlenmiş bir şekilde kalkmanız mümkün olmaz. Peki, yatak seçimi yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor?

MOBİLYA ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

06 Ocak 2022
MOBİLYA ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Kuşkusuz herkes satın aldığı mobilyayı hiçbir sorun yaşamadan yıllarca kullanmak ister. Ancak bu maalesef her zaman mümkün olmuyor. Çünkü mobilya seçerken genellikle kaliteden çok tasarımına önem veriyoruz. Bu da seçilen mobilyaların uzun süre kullanılmasını sağlayamıyor çünkü tüm mobilyaların üretimlerinde dayanıklı malzemelerin kullanıldığından söz edemiyoruz. Peki, mobilya alırken nelere dikkat edilmeli?

KÜÇÜK EVLER İÇİN MUCİZE FİKİRLER

06 Ocak 2022
KÜÇÜK EVLER İÇİN MUCİZE FİKİRLER

Küçük bir evde yaşıyor olmanız, son derece konforlu ve keyifli bir yaşam alanına sahip olamayacağınız anlamına gelmiyor. Küçük evler için mucize fikirler size ilham verebilir ve bu sayede siz de yaşam alanlarınıza dilediğiniz her türlü atmosferi kolaylıkla kazandırabilirsiniz. Öncelikle eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirileceğiniz saklama çözümlerine sıcak bakmanız gerekiyor. Günümüzde kullanılabilecek ve küçük evler için de son derece ideal olan saklama çözümleri sizin için de cazip bir tercihe dönüşebilir.

OTURMA ODASI DEKORASYONU NASIL YAPILIR?

06 Ocak 2022
OTURMA ODASI DEKORASYONU NASIL YAPILIR?

Her evde en çok kullanılan odaların başında oturma odası geliyor. Günün çok büyük bir bölümünü geçirdiğiniz oturma odalarında nasıl bir dekorasyon tarzını tercih ettiğiniz elbette çok büyük bir önem taşıyor. Bu noktada oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır sorusunun yanıtını biliyor olmanız gerekir.

YATAK ODASI DEKORASYON FİKİRLERİ

06 Ocak 2022
YATAK ODASI DEKORASYON FİKİRLERİ

Her sabah güne başladığınız yatak odanızın muhteşem bir dekorasyona sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Yatak odası için uygulayabileceğiniz de çok farklı dekorasyon fikrinin olduğunu belirtmek gerekir. Dilediğiniz her türlü atmosferi yatak odanıza kazandırabilirsiniz de diyebiliriz. Üstelik klasik ya da modern stilde bir dekorasyon çalışması yapabilir ve yatak odanızın sizin zevklerinizi yansıtmasını sağlayabilirsiniz.Duvar Dekorasyonunu İhmal Etmeyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.